Profesyonel Yatırım Danışmanlığı Almak İster misiniz?

Sahip olduğunuz veya yatırım yapmayı düşündüğünüz arsa arazilerinizden maksimum kazanç elde etmek için resmin bütününe bakmalısınız.

Arsa ve Arazileriniz Yatırım teşvik, turizm ya da devletin desteklediği bölgede yer alıyor mu? Arsa ve Arazilerinizin üzerinde ne yaparsanız devletten hibe alabilirsiniz.

Kırsal kalkınma ajansları hibe ve destek programları ile yatırımlarınızdan daha fazlasını kazanmanız kuvvetle muhtemeldir. Türkiye’de 81 ili kapsayan 26 bölgesel kalkınma ajansı sayesinde iktisadi kalkınma, sosyal kalkınma, kırsal kalkınma, küçük ölçekli altyapı projeleri ve KOBİ mali destek gibi alt başlıkları olan hibe programlarında %75’e varan oranlarda destek verilmektedir.

Hibe projeleri ve başvuru dosyaları, uzmanlık ve teknik yeterlilik gerektirdiğinden yatırımcıların mutlaka profesyonel danışmanlık hizmeti almaları gerekmektedir.

Firmamız gerek sahip olduğunuz arsa ve araziler konusunda gerekse yatırım yaptırdığı arsa arazilerde yatırımınızdan maksimum kazanç elde etmeniz hususunda yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Devletin sağlamış olduğu bölgesel yatırım teşvik, hibe, turizm, sanayi, tarım ve hayvancılık gibi projelerde yatırım danışmanlığı veriyoruz.
Sizden Gelenler
Her geçen gün büyüyen Satıcı ve Alıcı müşterilerimizden oluşan aile bireylerimiz için rakam değil değer üretiyoruz.